
19 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Додаткові параметри | |
| Хід шпинделя | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 180-2770 об/хв |
| Діапазон свердел | 5-20 мм |
| Довжина шнура | 1,8 м |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Потужність | 750 Вт |
| Розмір | 1,01x0,49x0,275 |
| Тип патрона | M12 |
| Частота | 50 Гц |