






2 204 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 1,5-2,5 бар |
| Діаметр форсунки | 1,8 мм, 2,6 мм |
| Довжина шнура | 1,8 м |
| Кейс | Немає |
| Максимальна в'язкість | 50 DIN/сек |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм | 800 мл |
| Продуктивність | 850 мл/хв |
| Розмір | 0,34x0,23x0,24 |
| Частота | 50 Гц |