
1 398 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 0-3000 об./хв |
| Діапазон свердел | 2-13 мм |
| Довжина шнура | 1,8 м |
| Кейс | Немає |
| Кількість режимів | 2 |
| Кількість ударів | 48 000 уд./хв |
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 0,3x0,255x0,08 |
| Частота | 50 Гц |