





1 463 ₴
1 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 0-750 об/хв |
| Діапазон свердел | 0,8-10 мм |
| Довжина шнура | 1,8 м |
| Кейс | Немає |
| Крутний момент | 20 Нм |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 0,26x0,07x0,235 |
| Частота | 50 Гц |